Juhatuse liige, dipl. superviisor/coach. ESCÜ kvaliteedigrupi läbinud seeniorsuperviisor (kehtiv kuni 20.07.2018)

 

Olen hariduselt psühholoog (LRÜ, 1976) ja personalijuht-ärikorraldaja (TTÜ 2004) ning täiendanud end loovteraapiate (TLÜ), psühholoogilise nõustamise ja lahenduskeskse teraapia (TLÜ, TTÜ), psühhodraama (Tallinna Psühhodraama Kool), gestaaltteraapia (Gis-International), tervisekasvatuse ja tervisedenduse (TLÜ, Eesti Tervisekasvatuse Keskus) ning personalitöö valdkondades (PARE).

Olen sertifitseeritud superviisor ja coach (Tallinna Ülikool, Der Rote Faden 2006) ning loovterapeutide ja supervisiooni-õpilaste õppesuperviisor. –Töötanud olen teaduri, lektori ja koolitajana (Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Üikool, EEK Mainor), personalijuhina (Eesti Ehitus AS, Tallinna Sadam AS) ja tööpsühholoogina (Interest Marketing OÜ).

Olen Tervise Arengu Instituudi, Tööinspektsiooni ja Töötukassa koostööpartner tervisedenduses ja tööpsühholoogias ning mul on personalijuhi V taseme kutsetunnistus. Olen ka Euroopa Töö- ja Organisatsioonipsühholoogide Assotsisatsooni ning Eesti Supervisooni- ja Coachingu Ühingu liige.

Käesoleval ajal olen praktiliselt tegev nii koolitaja ja lektori kui ka superviisorina. Minu töömeetoditeks on peamiselt lahenduskesksed ja loovteraapiast pärit tehnikad, kasutan ka eksistentsiaalteraapiast ja teistest õpitud psühhoteraapiatest pärit töövahendeid.

Olen Terviseameti poot sertifitseeritud teenuseosutaja tööpsühholoogias –töötervishoius.

Nõustajana – teekaaslasena, kellega arutleda iseenda ja ümbritsevate teiste üle olen kogenud ahhaa-elamuste sündi ning tundnud rõõmu nende kasvamisest ja küpsemisest endas ja teistes.

Minu kontakt: + 372 5150922, taimi@elenurm.net