Anneli Liivamägi-Hitrov

Diplomeeritud superviisor, 8.tase (ESCÜ kvaliteedistandard, kehtiv kuni 12.07.2025)

Töökeel:   eesti, inglise

Kontakt:  www.lepitus.ee    aliivamagi@yahoo.com

Olen superviisor aastast 2003. Lõpetasin Supervisiooniinstituudi Der Rote Faden (Saksamaa) poolt pakutud ja ANSE standarditele vastava supervisioonialase väljaõppe. Täna oman superviisori 8. taseme tunnistust. Oma töös superviisorina olen läbi nende aastate kokku puutunud paljude erinevate valdkondade ja teemadega. Näiteks olen kõige rohkem tegelenud tööst väsimise ja läbipõlemise teemadega, raskustega klienditöös või kollegiaalsetes suhetes.

Põhierialalt olen teadusmagistrikraadiga psühholoog (MSc). Lisaks superviisori kutsele olen sertifitseeritud pereterapeut, 7.taseme kutsetunnistusega perelepitaja, samuti sertifitseeritud rahvusvaheline (piiriülene) perelepitaja ning perelepitajate koolitaja. Et end professionaalselt tasemel hoida ja parimat abi kliendile pakkuda, olen lisaks ennast harinud veel erineva suunitluse ja tasemega psühhoteraapiateemalistel koolitustel (nt traumateraapia, kunstiteraapia, psühhoanalüütiline psühhoteraapia). Minu igapäevane põhitöö ongi seotud psühholoogiaga.

Superviisorina olen eelkõige kaasteeline, kes aitab leida õiget suunda, analüüsida raskuseid, leida ressursse, jõustada, toetada. Et aidata inimest, soovin eelkõige mõista teda. Et mõista, esitan küsimusi, kasutan metafore, et luua selgust, loomingulisi harjutusi, konstellatsioone. Selguse loomine aitab kaasa uute suundade leidmisele. Teen tööd nii individuaalsete klientide kui ka gruppide ja väiksemate meeskondadega.

Heade soovidega,
Anneli Liivamägi-Hitrov
aliivamagi@yahoo.com
+372 5137237