ANSE 25.juubelipidu Tallinnas

ANSE tähistab sarnaselt ESCÜ-le käesoleval aastal oma 25. tegevusaastat ja seda Tallinnas, kus kogunevad liikmesorganisatsioonide presidendid (Presidents Meeting) ja toimub üldkogu koosolek (General Assemly). 

Ühingu liikmetel on suurepärane võimalus saada osa juubelipeost, mis toimub laupäeval, 29.oktoobril kell 19.00-23.00 Tallinna Õpetajate Majas 90’ndate stiilis. “Plaate keerutab” DJ Tom Lillenthal ja musitseerib saksofonist Virgo Veldi. Sind ootab tervitusjook, väike amps, muusika ja suurepärane võimalus vabas vormis vestelda oma Euroopa kolleegidega. Ühtlasi toimub ANSE 25. juubeliaasta raames filmitud video esitlus. Osalustasu 10 eurot.

Arvo Pärdi Keskuse külastus ANSE juhatusega

ANSE presidentide kohtumisele, üldkogule ja laupäeva õhtusele peole järgneb 30. oktoobril Pärdi keskuse  külastus 14.00- 17.00, kuhu on ühingu liikmed lahkesti oodatud osalema, et suhelda ANSE juhatusega vabas õhkkonnas. Ees ootab lisaks võimalusele vestelda kolleegidele Euroopast, imeline giidiga tuur ja mõnus muusikakogemus. Osalustasu 12 eurot.

ESCÜ aastalõpuüritus

Aastalõpuüritus toimub 25. novembril Teletornis. Peagi avame ka registreerumised.

Robin Shoheti meistriklass 10.märtsil

Eesti esimese supervisiooni konverentsi, mille pealkiri on “Sein on ees?!” ja mis toimub 9. märtsil 2023 Filmimuuseumis, peaesineja Robin Shohet (UK) viib konverentsile järgneval päeval, s.o 10. märtsil läbi meistriklassi.

Tegu on erakordse sündmusega – esimene konverents, mis on puhtalt supervisioonile pühendatud, peaesineja teeb ESCÜ liikmetele meistriklassi – rääkimata sellest, et tegu on omal alal väga kuulsa autoriga, kes on mitmeid raamatuid kirjutanud supervisioonist.

Teised eelseisvad sündmused:

  • Supervisiooni konverents “Sein on ees?!” 9. märtsil 2023 Filmimuuseumis
  • Juhtimiskonverents Coaching “Paus” toimub 1. juunil 2023 Alexela kontserdimajas

Lehte haldab Allan Kaljakin.