Eidi Elisabeth Aidla

Diplomeeritud superviisor ja coach, 6.tase (ESCÜ kvaliteedistandard, kehtiv kuni 13.02.2028)

Töökeel: eesti

Telefon: 56833668

e-post: eidi.aidla@gmail.com

Psühhosotsiaalse valdkonna superviisor-coach ’i õpingud lõpetasin 2022 aastal International Supervision and Coaching Institute ‘s. Olen Tartu Ülikooli Pärnu
Kolledźi ärijuhtimise taustaga ja pooleli on magistriõpingud teenuste disaini ja -juhtimise erialal (avaliku sektori suunal).

Rohkem kui 10 aastat tagasi jõudsin
tõdemusele, et ärimaailmas tegutsemist tasakaalustab väga hästi see osa minust, mis puudutab kirge idamaade filosoofiate ja meditsiini vastu. Olen õppinud Tiibeti traditsioonilist meditsiini ja praktiseerinud seda nii Eestis, kui Tiibetis.

Senised tööalased väljakutsed on viinud mind kokku nii avaliku-, pangandus-, haridus- kui meditsiinisektoriga. Mul on töökogemus erinevate meeskondade juhtimises ja toetamises. Olen oma senised valikud elus teinud sellised, kus saan jääda iseendaks. See tähendab ausust, piiride tajumist (eelkõige enda suhtes), koostööd, vastastikust austust ja loomingulisust. Minu silmad paneb särama ja südame põksuma kõik see, mida teen kirega. Olen õnnelik, et saan tegutseda valdkonnas, kus minu töö on minu hobi ja vastupidi.

Superviisor-coach ’ina praktiseerin nii meeskondade kui individuaalsete klientidega ja meetoditest kasutan peamiselt struktuurseid konstellatsioone, visualiseerimist, metafoorkaarte ja kehatööd.