Diplomeeritud superviisor ja coach, 6.tase (ESCÜ kvaliteedistandard, kehtiv kuni 24.09.2025)

Töökeel:   eesti, vene, inglise

Kontakt:   nurk.heino@gmail.com     +372 5818 2721

Lõpetasin Tartu Ülikooli usuteaduskonna 1998.a. ja sain teoloogiamagistri kraadi Princetoni Teoloogilisest Seminarist 2000.a. ning olen läbi teinud kaheaastase kliinilise pastoraalkoolituse residentuuri Emory Ülikooli Haiglas spetsialeerumisega vaimse tervise alal. Õpingute järel olen õpetanud hingehoidu EELK Usuteaduse Instituudis ja kriisipsühholoogiat Tartu Ülikoolis. Olen töötanud nõustajana vaimse tervise taastumisega tegelevates asutustes kuni tänaseni. International Supervision and Coaching Institute‘s lõpetasin superviisor-coachi koolituse 2020.a.

Tunnen kõige paremini meditsiini ja hoolekande valdkonda, sest olen üle kahekümne aasta töötanud hingehoidajna ja nõustajana haiglates ning hoolekandeasutustes ja koolitanud ning superviseerinud selle valdkonna töötajaid.

Töös inimestega pean kõige tähtsamaks usaldava suhte ja turvalise ruumi loomist. Usun, et see annab võimaluse uute ideede tekkimiseks ja uute võimaluste avastamiseks, mille tulemusel toimuvad püsivad muutused töös ja elus.

Lisaks kutsumusele töötada inimestega on mul kirg kõige kauni järele. Usun, et ilu päästab maailma – sellest lähtub minu huvi kujutava kunsti ja arhitektuuri, muusika ning üle kõige aianduse vastu.