Jaanika Rannula

Diplomeeritud superviisor/coach, 6.tase (ESCÜ kvaliteedistandard, kehtiv kuni 27.05.2025), International Coaching Federation (ICF) poolt väljastatud PCC tase (Professional Certified Coach) (kehtiv kuni mai 2025). 

Töökeel: eesti, vene, inglise

Kontakt:  +372 5140 040    jaanika.rannula@upwise.ee      www.upwise.ee

Minu silma paneb särama töö inimestega. Ma usun inimeste potentsiaali ja elukestvasse arengusse. Iga teekond algab 1. sammust ning iga kogemus on väärtuslik kingitus. Võime oma teekonda alati muuta ning leida uusi väljakutseid ja eesmärke. Vajame vaid julgust unistada, sihikindlust, planeerimist, tahtejõudu, usku endasse ja võimalustesse ning toetavaid inimesi enda kõrvale.

Olen töötanud mitmekümnete juhtide ja sadade meeskondadega ning koolitusruumis inspireerinud üle 3500 osaleja. Selle kogemuse baasil usun, et igas inimeses ja meeskonnas on peidus palju ressursse, kuid vahel on vaja välist teekaaslast, kes aitab need üles leida, suurendada usku võimalustesse ning iseendasse!

Minu missiooniks on julgustada ja käivitada juhtides, meeskondades ja organisatsioonides muudatuste protsesse, mis muudavad töö ja eraelu täisväärtuslikuks ja tulemuslikuks! Mida rohkem on eneseteadlikkust, tasakaalu ja rahulolu, seda rohkem on õnnelikke ja tulemuslikke inimesi!

Oman oma tagataskus 15 aastast rahvusvahelist juhtimiskogemust.
Elukestva õppijana seon oma töös nii teadus- ja tõenduspõhiseid materjale läbi lugude ja kogemustega elust enesest.
Kasutan oma töös süsteemseid, reflektiivseid ja lahenduskeskseid metoodikaid, kui ka eneseteadliku ja tervikliku juhtimise maailmavaateid.

Pean lugu usaldusväärsusest, professionaalsusest, väärtustavast pilgust ja paindlikkusest luues klientidele vajaduspõhiseid rätsepalahendusi!

HARIDUS

Tartu Ülikool, strateegilise juhtimise MBA (2021)

International Supervision and Coaching Instituut – superviisori ja coachi väljaõpe (2017-2020)

Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis- bakalauruse kraad majandusteaduses (2004-2008)

Eesti Esimese Erakosmeetikakoolis-  kosmeetiku eriala (2000-2002)

Tartu Ülikooli Õigusinstituudis õppisin õigusteadust (1996-1999 lõpetamata)

KURSUSED

Olen läbinud mitmeid erinevaid müügi-, enesearengu-, ettevõtlus-, juhtimis- ja coachingu koolitusi nii Eestis kui ka välismaal.