Kaidi Peets

Diplomeeritud superviisor/coach, 8. tase (ESCÜ kvaliteedistandard, kehtiv kuni 11.06.2026)

Töökeel:   eesti, inglise

Kontakt:     www.kaidipeets.ee       kaidipeets@gmail.com      +372 516 2771

Töövaldkond: haridus, äri

Kui igast inimestevahelisest kontaktist jäävad maha õnnelikumad inimesed, kui iga kontakti järel tunneme, et oleme sellest kokkupuutest kasvanud ja uut jõudu saanud, saab maailm igas hetkes paremaks ja õnnelikumaks. Püüan arendada seda hoiakut endas ning innustada oma koolitustel, coachingus ja supervisiooonis osalevaid juhte ja spetsialiste arendama seda ka endas.

Olen International Supervision and Coaching Institute’i (ISCI) asutajaliige ja 2,5-aastase superviisorite-coachide väljaõppe programmi põhiõppejõud. Koolitajana inspireerivad mind täna kõige enam sellised teemad nagu coachinguoskused juhtidele, mentorite arendamine, kaasamine ja koostöö, tagasisidestamine, keerulised vestlused, klienditeeninduse arendamine, kovisioon ja enesejuhtimine.

Professionaalse coachi ja superviisorina olen olnud partneriks erineva tasandi juhtidele ja meeskondadele nii Eesti kui rahvusvahelistest organisatsioonidest. Minu koolitustel, coachingus ja supervisioonis osalenud klientide kogemusi ja tagasisidet saad lugeda siit.

Esimese ettevõtte asutasin 2000.a. Oma ettevõtlusalaseid kogemusi jagan alustavate ettevõtetega EASi ärimentorprogrammis, kus tegutsen mentorina alates 2008. aastast.

Õppimine on mu kirg. Olen rahvusvaheliselt sertifitseeritid superviisor, coach (2006-2009, TLÜ ja Saksamaa) ning sertifitseeritud Denison Organizational Culture Survey konsultant (Sveits). Mul on inglise keeles MA equiv, olen täiendanud end TTÜ juures ärikorralduse ja turunduse alal, Harvardi Ülikooli muudatuste juhtimise programmis ning õppinud Tartu Ülikoolis sotsioloogiat.

Koostööd olen teinud erinevate nimekate organisatsioonidega, nt Eesti Telekom AS, Al Mare Auto OÜ (AUDI esindused), Riigikontroll, R-Kiosk AS, ESS-Food AS, Politsei- ja Piirivalveamet, SA KredEx, Telia Eesti AS, Justiitsministeerium, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS), Pärnu Haigla SA, SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus, EMT AS, SA INNOVE, Sisekaitseakadeemia, Chilli Deals OÜ, Avatud Eesti Fond, Eesti Töötukassa, Tallinna Laste Turvakeskus, Lääne-Harju Koostöökogu, Vaasan Baltic AS, SA Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus, Keila Tarbijate Ühistu jpt.

Minu mõtete, kogemuste ja tegemiste kohta saad lugeda lähemalt www.kaidipeets.com

 

Kuula kindlasti ka podcasti “Supervisiooni ja coaching’u pooltund” (1. saadet) !