Diplomeeritud superviisor ja coach, 7.tase (ESCÜ kvaliteedistandard, kehtiv kuni 06.12.2025)

Töökeel:   eesti, inglise

Kontakt:   liisa.raudsepp@tripod.ee          +372 56655443

Olen hariduselt psühholoog, töötanud üle 18 aasta koolitaja ja konsultandina, viimastel aastatel peamiselt superviisori ja coachina. Tegutsesin ESCÜ juhatuses, 2014-2016 juhtisin Eesti Karjäärinõustajate Ühingut ja oman 7. taseme kutsetunnistust täiskasvanute koolitajana.

Olen juhtinud nii Eesti karjäärinõustamise kui ka ESCÜ eetikakoodeksite väljatöötamist. Kuna armastan palju lugeda, algatasin ESCÜs lugemisklubid, et soodustada teadmiste ja inspiratsiooni jagamist kolleegidega. Naudin oma tööd väga!

Igapäevaselt tegutsen Tripodis, kus coachingu ja arenduse valdkonnas olen teinud koostööd paljude tuntud ettevõtete ja organisatsioonidega: Helmes AS, Maksu- ja Tolliamet, Luminor, Sisekaitseakadeemia, Seesam Kindlustus AS, Siseministeerium, Sihtasutus Innove, Eesti Leader Liit, Päästeamet jpt.

Minu lemmikteemad meeskonna coachingus: usalduse loomine või taastamine; suhted meeskonnas; koostöö ja kommunikatsioon; kaasav juhtimine ja meeskonnaga koos lahenduste väljatöötamine; vastutuse võtmise soodustamine; tööalane heaolu.

Meetodid: konstellatsioon, psühhodraama, visualiseerimine, metafoorkaardid, joonistamine, kehatöö jne. Meeskondade ja organisatsioonidega töötades lähtun peamiselt süsteemsest ja lahenduskesksest lähenemisviisist.