Marget Mark

Diplomeeritud superviisor, coach, 6.tase (ESCÜ kvaliteedistandard, kehtiv kuni 17.04.2027)

Töökeel:   eesti, inglise

Kontakt: margetmark8@gmail.com  +372 516 0760

Professionaalse coachi ja superviisorina (ISCI väljaõpe, ICF “High Performance Team Coach“) olen partneriks erinevate organisatsioonide juhtidele, spetsialistidele ja meeskondadele.

Minu esimene haridus on Tartu Ülikooli finantsjuhtimise MA, teine turundus – ja kommunikatsioonijuhtimine (Soome Markkinointtti Instittuuti). NLP Masteri tasemeõpe ja ärikonstellatsiooni väljaõpe (Süsteemsete Lahenduste ja Konsultatsiooni Instituut) lisasid vajalikud süsteemse lähenemise tööriistad, mis kaasaegses kiireid ja paindlikke muutusi nõudvas keskkonnas võimaldavad tuua, nii coachi kui superviisorina, arengut takistavad dünaamikad kiiresti nähtavale.

Olen aastakümnete pikkuse töökogemuse jooksul  juhtinud paralleelselt inimesi ja protsesse erinevas valdkonnas ja erineva suurusega, peamiselt rahvusvahelistes, ettevõtetes. Tulemuslikkuse saavutamine organisatsioonis ja meeskondade arengu toetamine on minu kirg.

Parim viis õppida ja õpitut edasi anda on koolitada, mistõttu olen töötanud koolitaja ja ärikonsultandina erinevates ettevõtetes, neist kõige pikema ajaliselt koolitus- ja konsultatsioonifirmas Mercuri Iternational Eesti.

Lisaks tööle coachi ja superviisorina olen ka ettevõtte juht, mistõttu on mul igapäevaselt võimalik praktiseerida coachivat juhtimist ja supervisiooni tehnikaid meeskonna arendamisel. Fookuse ja rolli vahetus toob palju uusi taipamisi ning võimalusi erinevaid lähenemisi katsetada.

Olen hingelt haridusuuenduslikkuse edendaja ja seeläbi toetan koostööpartnerina haridusasutuste arengukavade elluviimist ja koosloomelise organisatsioonikultuuri loomist. Olen ESCÜ hariduse valdkonna töögruppi liige, mis panustab Eesti haridussüsteemi muudatuste elluviimisesse läbi supervisiooni populariseerimise.

Lähen superviisorina,  ja toetan ka oma kliente, teele minema täpselt sealt, kus nad parasjagu on. Superviisorina olen vaid kaasteeliseks ja mõttepartneriks kliendile tema loo ülesse leidmisel ning sillaks teel võimaluste ja lahenduste nägemise poole.