Diplomeeritud superviisor/coach, 8.tase (ESCÜ kvaliteedistandard, kehtiv kuni 21.06.2021)

Töökeel:   eesti, inglise

Kontakt:  www.bristol.ee       piret@bristol.ee

Töövaldkond:  ei ole piiratud

Olen hariduselt psühholoog (TRÜ) ning omandanud psühholoogilise nõustamise (TPÜ), gestaltteraapia (Gis-International) ja juhtimisalase (International House London) täiendhariduse. Olen sertifitseeritud superviisor ja coach (Tallinna Ülikool, Der Rote Faden 2009).

Olen töötanud avalikus sektoris psühholoogi, õpetaja ja koolijuhina (Tallinna Reaalkool, Vanalinna Hariduskolleegium, Inglise Kolledž) ning erasektoris tegevjuhi ja koolitajana (International House Tallinn, EGO-Koolitus, Bristol & Partnerid). Alates 2003.a. olen akrediteeritud Margerison-McCann’i The Team Management Systems’i konsultant.

Olen International Supervision and Coaching Institute asutajaliige ja põhiõppejõud ning ANSE (Association of National Organisations for Supervision in Europe) juhatuse liige.

Olen olnud superviisoriks ja coach`iks paljudele klientidele: Tallinna Linna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, Mustamäe ja Kesklinna SHKO, Ida-Tallinna Keskhaigla, PRIA, Sotsiaalministeerium, Lääne-Tallinna Keskhaigla,Tallinna Vaimse Tervise Keskus, Töötukassa, TAI, KENK, TransferWise, Innove, Swedbank, eu-LISA, Tartu Ülikool, Sisekaitseakadeemia, Tallinna Ülikool, jt.

Igas inimeses on peidus terve maailm. Põnev on avastada neid maailmu üksikult, aga ka koostoimes. Minu töö pakub selleks lõputuid võimalusi ja annab palju õppimiskohti iseendale.