Piret Bristol

Diplomeeritud superviisor/coach, 8.tase (ESCÜ kvaliteedistandard, kehtiv kuni 26.05.2025)

Töökeel:   eesti, inglise

Kontakt:  piret@bristol.ee   www.bristol.ee      +372 501 6806

Olen hariduselt psühholoog (TRÜ) ning omandanud psühholoogilise nõustamise (TLÜ), gestaltteraapia (Gis-International) ja juhtimisalase (International House London) täiendhariduse. Olen sertifitseeritud superviisor (Tallinna Ülikool, Der Rote Faden, 2009) ja coach (Erickson Coaching International, 2018). Alates 2003.a. olen akrediteeritud Margerison-McCann The Team Management Systems coach.

Olen töötanud avalikus sektoris psühholoogi, õpetaja ja koolijuhina (Tallinna Reaalkool, Vanalinna Hariduskolleegium, Inglise Kolledž) ning erasektoris tegevjuhi ja koolitajana (International House Tallinn, EGO-Koolitus, Bristol & Partnerid).

Olen International Supervision and Coaching Institute asutajaliige ja põhiõppejõud ning ANSE (Association of National Organisations for Supervision in Europe) juhatuse liige. Töötan superviisori ja coachina erinevates valdkondades, püsiklientideks on: Tallinna Linna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, Lääne-Tallinna Keskhaigla, Eesti Töötukassa, Wise, Innove, SPIN, Tallinna Lastehaigla Vaimse Tervise keskus, Sotsiaalkindlustusamet, SEB Pank, Vytautas Magnus University, International School, Eesti Mentorite Koda, jt.

Igas inimeses on peidus terve maailm. Põnev on avastada neid maailmu üksikult, aga ka koostoimes. Minu töö pakub selleks lõputuid võimalusi ja annab palju õppimiskohti iseendale.