Triin Taal

Töökeel: eesti, inglise

Kontakt: triin.taal@gmail.com; 504 0436

Mul on rohkem, kui 10 aastat kogemust sotsiaaltöö ja lastekaitsevalkonnas, neist 8 aastat kohalikus omavalitsuses. Viimased aastad olen töötanud Naiste Tugi- ja Teabekeskuses, kus peamiselt nõustan juristina lähisuhtevägivalla taustaga kliente ja olen tegev mitme lähisuhtevägivalla küsimustega tegeleva rahvusvahelise projekti juures. Olen hariduselt jurist (Tartu Ülikool), olen läbinud coachi, superviisori ja psühhodraama rakendaja ning praktilise grupijuhtimise ja sotsiomeetria väljaõppe (Moreno Keskus), hetkel õpin psühhodraama PC väljaõppes (Moreno Keskus) ja valmistun astuma Tartu Ülikooli psühholoogia magistriõppesse. Mul sotsiaaltöötaja kutse tase 6 spetsialiseerumisega lastekaitsele (kehtiv kuni 12.11.2025).

Kuna olen aastaid töötanud sotsiaalvaldkonnas, pean üheks oma tugevustest oskust töötada haavatavate inimestega ja head sotsiaalvaldkonna tundmist. Pean oluliseks meeskonna- ja võrgustikutööd, kuid arvan, et selle juures tuleb väärtustada iga üksikut panustajat.

Supervisioon on loominguline protses, psühhodramaatikuna kasutan oma töös psühhodraama meetodeid, metafoorkaarte jm tegevuslike meetodeid. Meetodi valik sõltub eelkõige kliendist ja tema valmisolekust. Näen supervisiooni kui koostööd kliendiga kliendi heaolu nimel.