Viktoria Saat

7.tase (ESCÜ kvaliteedistandard, kehtiv kuni 12.04.2025)

Töökeel:   eesti, vene, inglise

Kontakt:     www.viktoriasaat.ee          viktoria@viktoriasaat.ee     +372 515 1878

Töövaldkond:    ei ole piiratud

Enam kui 20-aastase praksise jooksul olen abistanud nii individuaalkliente kui ka erinevaid organisatsioone, toetanud neid vajalike muudatuste teel. Minu klientideks on üksikisikud, pered ja paarid, juhid ja meeskonnad. Töötan individuaalklientidega, äriettevõtete, tervishoiu- ja haridusasutuste, erinevate mittetulundusühingute, omavalitsusorganisatsioonidega.

Teie eesmärgid ja vajadused määravad, kuidas me töötame ja mis rollis parajasti olen kõige tõhusam. Ma olen psühholoog, superviisor, coach, terapeut, õpetaja, meeskonnaarendaja, organisatsioonikonsultant, konfliktilahendaja ja mentor.

Minu haridustee algas 1995. aastal Peterburi Puškini-nimelise riikliku ülikooli psühholoogia erialal, mille lõpetasin 2000 aastal. Aastatel 2006-2011 jätkasin õpinguid Portlandi Protsessitöö Instituudi (USA) magistrantuuris protsessile-orienteeritud psühhoteraapias, konfliktilahenduse ja muutuste juhtimise teemal. Olen läbinud 2,5-aastase coachi ja superviisori väljaõppe. Olen programmi GRUNDKRAFT/Leaders Empowered, Teachers Empowered litsentseeritud treener ning Diamond Power Index®, Power Intelligence® sertifitseeritud coach, raamatu „Suhte alkeemia“ autor (Eesti Ajalehed, 2010).

Olen Äripäeva teabevara autor ja kolleegiumi liige, International Supervision and Coaching Institute coach ja superviisor, IAPOP juhatuse liige, IPA õppejõud Protsessitöö väljaõppe programmides Moskvas, St.Peterburis, Kaasanis.

Oma töös keskendun arengule, muutustele, õppimisele ning eneseavastamisele nii indiviidi, grupi kui ka organisatsiooni tasemel. Soovin luua keskkonda, mis soodustab avastamist, eneseteadlikkust, aktsepteerimist ning koostööd.  Usun, et muutusteks me vajame eesmärki ja kriisi, kuid kriisist on võimalik läbi tulla tänu mõistmisele, kasvamisele ja armastusele.

 

Minu kogemuste, tegemiste, klientide kohta saad lugeda lähemalt www.viktoriasaat.ee

 

Kuula kindlasti ka podcasti “Supervisiooni ja coaching’u pooltund” (6. saadet) !